GARDENA ComfortCut 450/25

GARDENA ComfortCut 450/25
GARDENA ComfortCut 450/25
GARDENA ComfortCut 450/25
GARDENA ComfortCut 450/25
GARDENA ComfortCut 450/25
GARDENA ComfortCut 450/25

GARDENA|9808-20

Pohodlný spôsob kosenia a kosenia okrajov vášho trávnika. Ľahký GARDENA trimmer ComfortCut 450/25, s ktorým sa extrémne ľahko manipuluje, je najvhodnejší na kosenie okrajov trávnika a na kosenie trávy na ťažko dostupných miestach. Motor s výkonom 450 W je obzvlášť výkonný, čo znamená, že zabezpečuje vysoký a dlhotrvajúci kosiaci výkon. Vďaka tipovaciemu mechanizmu je zabezpečené, že má vlákno pri kosení vždy správnu dĺžku. Extra dlhá a ľahko nastaviteľná prídavná rukoväť zaisťuje pohodlnú a ergonomicky optimálnu pozíciu pri práci. Teleskopickú násadu možno prispôsobiť telesnej výške užívateľa pre ešte väčšie pohodlie pri práci. Pri kosení previsnutých okrajov stačí otočiť kosiacu hlavu o 90 °. Integrované kolieska umožnujú pohodlnú prácu. Pracovný uhol, ktorý možno nastaviť na hlave trimmera, uľahčuje prácu na ťažko dostupných miestach, napr. pod trampolínou alebo záhradnými lavičkami. Pri kosení v blízkosti záhonov alebo kvetinových riadkov je možné použiť ramienko na ochranu rastlín. Pre počiatočnú montáž nie je potrebné žiadne náradie. Priemer kosenia celkom 250 mm.

Výrobca: GARDENA
Hmotnosť: 3.5 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
78,99 €
65,83 €


Späť

Technické parametre:

Špecifikácia motora
Napätie, V 230 V
Menovitý výkon, W 450 W
Výbava
Šírka záberu, cm 25 cm / 9,84 palcov
Priemer struny 1,6 mm / 0,06 "
Dĺžka lanka 6 m / 19,69 stopa
Mechanizmus posuvu Nárazom
Strihacie vlastnosti ●
Ochranný kryt pre vyžínanie okolo rastlín ●
Celkové rozmery
Hmotnosť, kg 3,3 kg / 7,28 libier
Vibrácie & údaje o hlučnosti
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A) 94 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 84 dB(A)
Gardena objednávacie číslo: 9808-20
Husqvarna objednávacie číslo: 967 24 25-01Charakteristiky:
Individuálne prispôsobiteľný = Extra dlhá a ľahko nastaviteľná prídavná rukoväť pre výrazne pohodlnejšu prácu s trimmerom. Okrem toho, teleskopická násada umožňuje individuálne prispôsobenie sa telesnej výške užívateľa.
Ochrana rastlín a stromov = Susedné rastliny sú chránené krytom rastlín. V závislosti na pracovnej situácii môže byť táto ochrana ľahko natočená na stranu.
Ľahké kosenie pod prekážkami = Nastavenie uhlu rukoväte na hlave krovinorezu umožňuje kosenie ťažko prístupných oblastí, napr. pod záhradnými lavičkami, kríkmi alebo pod trampolínou.
Prepnutie do rôznych pracovných režimov = Prepínanie do rôznych pracovných režimov (kosenie - kosenie okrajov trávnikov - strihanie kríkov) stlačením tlačidla. Výrazne uľahčuje prácu a využitie prístroja.
Pohodlné kosenie okrajov trávnika = Veľké kolieska pre pohodlné a ľahké kosenie okrajov trávnika.Späť
Vyhľadávanie: