Drobné náradie s kanvou | súprava

novinka
Drobné náradie s kanvou - súprava

Drobné náradie

Táto praktická súprava predstavuje perfektný štart do sveta GARDENA drobného náradia. Obsahuje multifunkčnú kanvu s mnohými možnosťami použitia, napríklad na nahrňovanie pôdy alebo na zavlažovanie. Táto súprava ďalej zahŕňa kvetinovú lopatku, záhradné nožnice a pár rukavíc na sadenie a prácu s pôdou.

Výrobca: Gardena

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
20,19 €
16,83 €


Späť

Charakteristiky:
Multifunkčná zavlažovacia kanva
Pevná plastová multifunkčná kanva ako kompaktná nádoba na zavlažovanie alebo ako ručná lopatka pri naberaní substrátu.
Kvetinová lopatka Classic
GARDENA kvetinová lopatka Classic je optimálne vhodná na sadenie a presádzanie v kvetinových debničkách, kvetináčoch alebo na kvetinových záhonoch.
Záhradné nožnice Classic
GARDENA záhradné nožnice Classic sú obzvlášť vhodné pre strihanie kvetín a čerstvých, mladých výhonkov. Horný nôž má nepriľnavý povlak a spodný nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Ergonomicky tvarované rukoväte zabezpečujú pohodlie pri manipulácii. Vrátane žliabku pre odvod miazgy, integrovaného odrezávača drôtu a jednoručného bezpečnostného uzáveru. Maximálny priemer strihaného konára je 20 mm.
Rukavice na sadenie a prácu s pôdou
GARDENA rukavice na sadenie a prácu s pôdou poskytujú špeciálnu ochranu počas sadenia, obzvlášť keď pracujete s vlhkou pôdou. Latexový povlak na dlaniach rukavíc a špičkách prstov je zárukou suchých a čistých rúk po celú dobu práce. Vďaka elastickému úpletu rukavice krásne "padnú" a zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení a priedušnosť. Znamená to, že nebudete mať spotené ruky! Veľkosť 8/M.
Záruka 25 rokov
Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
Vyhľadávanie: