Záhradné nožnice hliníkové Comfort

novinka
Záhradné nožnice hliníkové Comfort

Hliníkové záhradné nožnice

GARDENA záhradné nožnice Comfort s presne brúsenými nožmi sú vhodné pre pohodlné strihanie čerstvých konárov. Extra úzka strihacia hlava umožňuje veľmi presný strih. Ergonomicky tvarované hliníkové rukoväte s mäkkými prvkami na hornej a spodnej rukoväti prispievajú maximálnemu pohodliu pri strihaní. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Na tento výrobok je poskytovaná záruka v trvaní 25 rokov.

Výrobca: Gardena

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
35,79 €
29,83 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu: 25 mm / 0,98 palcov
Typ strihu: Dva brity
Horné ostrie: S antiadhezívnym povlakom
Spodný brit: Nerezová oceľ
Nože: Precízny výbrusCharakteristiky:
Pohodlná manipulácia
Ergonomické rukoväte sa skvele držia. Mäkké prvky poskytujú potrebné nekĺzavé vlastnosti a sú šetrné k vášmu zápästiu v akejkoľvek strihacej situácii.
Maximálna kvalita
GARDENA záhradné nožnice Classic sa vyplatí kúpiť! Garancia v trvaní 25 rokov zaručuje maximálnu kvalitu 'Made in Germany'!
Jednoručný uzáver
Vďaka jednoručnému bezpečnostnému uzáveru možno záhradné nožnice veľmi ľahko uzamknúť jednou rukou a potom ich bezpečne skladovať.
Princíp strihania: bypass
Dva brúsené nože kĺžu pri strihaní tesne vedľa seba a zanechávajú po sebe presný a čistý strih. Preto sú záhradné nožnice Comfort určené pre strihanie kvetín a mladých, čerstvých výhonkov.
Vymeniteľné nože
Nôž možno v prípade potreby prebrúsiť alebo vymeniť.Späť
Vyhľadávanie: