Ponorné čerpadlo na čistú vodu 7000/C Classic

novinka
Ponorné čerpadlo na čistú vodu 7000/C Classic

Ponorné čerpadlo

Keď voda z práčky zaplaví pivnicu alebo ak je potrebné vyprázdniť zásobník s vodou pred príchodom zimy, je nové GARDENA ponorné čerpadlo na čistú vodu 7000/C Classic tou správnou voľbou. Tento model rýchlo a spoľahlivo odčerpá za hodinu až 7.000 l čistej alebo mierne znečistenej vody, obsahujúcej nečistoty do 5 milimetrov. Prípojka pre hadicu je integrovaná do pevného plastového plášťa čerpadla, takže sa čerpadlo nemôže počas prevádzky prevrátiť. Čerpadlo sa automaticky zapína a vypína pomocou plavákového spínača. Výšku zapnutia a vypnutia je možné individuálne nastaviť zablokovaním plavákového spínača na plášti čerpadla v troch rôznych úrovniach. Je tiež možnosť navoliť režim pre plynulú manuálnu prevádzku. Ak je čerpadlo zablokované nečistotami, je možné tieto veľmi ľahko odstrániť otvorením plášťa. Poistka proti chodu nasucho chráni čerpadlo pred poškodením.

Výrobca: Gardena

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
61,99 €
51,66 €


Späť

Charakteristiky:
Automatické riadenie
Plavákový spínač zaisťuje automatické vypnutie čerpadla pri prekročení určitej úrovne. Ak je hladina klesne, čerpadlo sa opäť automaticky vypne. Zapínaciu a vypínaciu výšku je možné individuálne nastaviť zasunutím plavákového spínača na telese čerpadla v jednej z troch rôznych výšok.
Trvalá manuálna prevádzka
Vložením prepínača do zásuvného prvku je možné čerpadlo nastaviť na plynulú manuálnu prevádzku.
Jednoduchá manipulácia
Pri zablokovaní čerpadla nečistotami je možné otvoriť ho pomocou praktických rýchloupínačov na vonkajšom kryte jednoducho tým, že sa otočia o pol otáčky. Po odstránení zablokovania je možné diely ľahko a rýchlo namontovať.
Vyhľadávanie: