Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Classic

novinka
Ponorné kalové čerpadlo 7000/D Classic

Ponorné kalové čerpadlo

Nové GARDENA ponorné kalové čerpadlo 7000/D Classic je možné použiť napríklad v prípade, keď je potrebné odčerpať vodu zo záhradného jazierka alebo zo zaplavenej stavebnej jamy. Týmto čerpadlom je možné ľahko odčerpávať vodu s nečistotami do priemeru 25 milimetrov, a to až 7.000 l za hodinu. Prípojka pre hadicu je integrovaná do pevného plastového plášťa čerpadla, takže sa čerpadlo nemôže počas prevádzky prevrátiť. Čerpadlo sa automaticky zapína a vypína pomocou plavákového spínača. Výšku zapnutia a vypnutia je možné individuálne nastaviť zablokovaním plavákového spínača na plášti čerpadla v troch rôznych úrovniach. Je tiež možnosť navoliť režim pre plynulú manuálnu prevádzku. Ak je čerpadlo zablokované nečistotami, je možné tieto veľmi ľahko odstrániť otvorením plášťa. Poistka proti chodu nasucho chráni čerpadlo pred poškodením.

Výrobca: Gardena

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
64,99 €
54,16 €


Späť

Charakteristiky:
Automatické riadenie
Plavákový spínač zaisťuje automatické vypnutie čerpadla pri prekročení určitej úrovne. Ak je hladina klesne, čerpadlo sa opäť automaticky vypne. Zapínaciu a vypínaciu výšku je možné individuálne nastaviť zasunutím plavákového spínača na telese čerpadla v jednej z troch rôznych výšok.
Trvalá manuálna prevádzka
Vložením prepínača do zásuvného prvku je možné čerpadlo nastaviť na plynulú manuálnu prevádzku.
Jednoduchá manipulácia
Pri zablokovaní čerpadla nečistotami je možné otvoriť ho pomocou praktických rýchloupínačov na vonkajšom kryte jednoducho tým, že sa otočia o pol otáčky. Po odstránení zablokovania je možné diely ľahko a rýchlo namontovať.
Individuálne pripojenie
Na pripojenie hadice sú k dispozícii tri rôzne adaptéry, ktoré je možné skladovať na čerpadle. Podľa potreby je možné použiť hadice s priemerom od 13 millimetrov (1/2") do 32 millimetrov (1 ¼").Vyhľadávanie: