Záhradné nožnice A/M

novinka
Záhradné nožnice A/M

Záhradné nožnice

GARDENA nákovkové záhradné nožnice Comfort s horným nožom s nepriľnavým povlakom sa skvele hodia na strihanie starších, drevnatých konárov a výhonkov. Pružina je integrovaná do nožníc, takže ju nemožno stratiť a je tiež chránená pred nečistotami. Ergonomicky tvarované rukoväte s mäkkými prvkami na hornej rukoväti uľahčujú strihanie. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Na tento výrobok je poskytovaná záruka v trvaní 25 rokov.

Výrobca: Gardena

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
22,99 €
19,16 €


Späť

Charakteristiky:
Pohodlná manipulácia
Ergonomické rukoväte sa skvele držia. Mäkké prvky poskytujú potrebné nekĺzavé vlastnosti a sú šetrné k vášmu zápästiu v akejkoľvek strihacej situácii.
Princíp strihania: nákovka
Presne brúsený horný nôž prichádza do kontaktu s pevnou nákovkou, od toho je odvodený názov nožníc. Vďaka optimálnemu prenosu sily sú nákovkové nožnice Classic obzvlášť vhodné pre strihanie drevnatých konárov a výhonkov.
Jednoručný uzáver
Vďaka jednoručnému bezpečnostnému uzáveru možno záhradné nožnice veľmi ľahko uzamknúť jednou rukou a potom ich bezpečne skladovať.
Maximálna kvalita
GARDENA záhradné nožnice Classic sa vyplatí kúpiť! Garancia v trvaní 25 rokov zaručuje maximálnu kvalitu 'Made in Germany'!Vyhľadávanie: