Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom

Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom
Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom
Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom
Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom
Zavlažovanie počas dovolenky s vodným zásobníkom

GARDENA|1266-20

So zavlažovaním počas dovolenky od spoločnosti GARDENA možno automaticky zavlažovať až 36 rastlín v črepníkoch. Týmto spôsobom môžete pohodlne zavlažovať rastliny bez kanvy - získate tak ideálnu náhradu po dobu vašej neprítomnosti. Prostredníctvom transformátora s integrovaným časovačom možno zavlažovanie aktivovať každý deň na dobu jednej minúty. Prostredníctvom troch rôznych rozdeľovačov, každý s 12 výstupmi, možno priradiť rôzne požiadavky na prívod vody pre určité rastliny - od 15 ml za minútu cez 30 ml za minútu až po 60 ml za minútu. Ak rastlina vyžaduje veľa vody, môžete ku každému kvetináču pripevniť až tri rozdeľovače s kvapkačmi. Úplne utesnený nízkonapäťový transformátor možno používať vnútri i vonku. Súčasťou sady je transformátor (14 V) s vstavaným časovačom, čerpadlo s filtrom na nečistoty, tri rozdeľovače (každý s 12 výstupmi), 9m rozdeľovacej trubice, 30 m kvapkacej hadice, 36 držiakov na rúrky, 20 koncových krytiek a 9-litrová nádoba na vodu.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.768 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Ospravedlňujeme sa, tento tovar momentálne nie je možné zakúpiť. Vyberte si prosím z našej ponuky alternatívny tovar.


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 900 90 32-01
Gardena objednávacie číslo: 1266-20
Netto hmotnosť: 2,640 kgCharakteristiky:
Zavlažujte svoje rastliny pohodlne a spoľahlivo i v prípade neprítomnosti.
Viac kvapkačov pre individuálne zavlažovanie = kvapkače budú presne privádzať vodu k vašim rastlinám na základe ich potrieb. Pre individuálne zavlažovanie si môžete vyberať medzi kvapkačmi s rôznymi prietokmi. Držiaky na rúrky, ktoré sú taktiež súčasťou sady, držia až tri kvapkacie rúrky na jeden kvetináč.
Zavlažovanie rastlín v dobe vašej neprítomnosti.
Automatické a pohodlné zavlažovanie = so sadou pre zavlažovanie počas dovolenky od spoločnosti GARDENA možno automaticky zavlažovať až 36 rastlín v črepníkoch. Pre väčšie pohodlie - ideálne keď ste na dovolenke.
Okamžite pripravené na použitie = kompletnú sadu s čerpadlom, hadicami, rôznymi rozdeľovačmi, transformátorom s integrovaným časovačom a 9 l zásobníkom na vodu je možné začať okamžite používať.
Rôzne objemy privádzanej vody = vďaka rozdeľovaču s tromi rôznymi objemami prívodu vody je možné presne dávkované zavlažovanie na základe požiadaviek. Je možné brať do úvahy individuálne požiadavky na zavlažovanie rôznych rastlín.
Bezpečné a flexibilné = plne utesnený nízkonapäťový transformátor umožňuje bezpečné a flexibilné použitie vo vnútri aj vonku.
Jednoduhá počiatočná obsluha = sada pre zavlažovanie o dovolenke sa mimoriadne ľahko používa a nepotrebuje programovanie.

Dovolenka je vždy dôvodom sa na niečo tešiť. Kto sa však postará o vaše rastliny? Dokáže sa váš sused postarať o pravidelné zalievanie? Sada pre zavlažovanie počas dovolenky od spoločnosti GARDENA túto zodpovednosť berie na seba, takže môžete v pokoji odpočívať, užívať si voľna a vrátiť sa domov s úsmevom. So sadami pre zavlažovanie počas dovolenky od spoločnosti GARDENA môžete automaticky zalievať až 36 rastlín. Voda je privádzaná zo zásobníka pomocou čerpadla, ktoré je súčasťou zavlažovacej sady. Do rôznych kvetináčov a kvetinových truhlíkov sa dajú samostatne umiestňovať kvapkače – jeden kvapkač na jeden kvetináč, alebo niekoľko kvapkačov v jednom väčšom kvetinovom truhlíku na zalievanie viacerých rastlín.Späť
Vyhľadávanie: