Regulačná a uzatváracia zásuvka

Regulačná a uzatváracia zásuvka
Regulačná a uzatváracia zásuvka
Regulačná a uzatváracia zásuvka

GARDENA|2724-20

Ako súčasť GARDENA Sprinklersystému slúžia regulačné a uzatváracie zásuvky od spoločnosti GARDENA na ručnú reguláciu a uzatváranie jednotlivých výsuvných zavlažovačov alebo celých skupín zavlažovačov. Je možné plynule nastavovať prietok vody alebo ho úplne uzatvárať. Zapustené oblé veko zmizne pri otvorení zásuvky vo vnútri a nepredstavuje tak žiadnu prekážku pre kosenie trávnika. Široká obruba zabraňuje prerastaniu trávy do veka. Odnímateľný filter zabraňuje prieniku nečistôt do zásuvky v prípade, keď je otvorené veko. Regulačná a uzatváracie zásuvka od spoločnosti GARDENA má 3/4" vonkajší závit.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.575 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
25,79 €
21,49 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 966 40 88-01
Gardena objednávacie číslo: 2724-20
Netto hmotnosť: 0,435 kgCharakteristiky:
Regulácia alebo uzatváranie jednotlivých zavlažovačov.
Jednoduchá ručná regulácia = pomocou regulačné a uzatváracie krabice od spoločnosti GARDENA možno ľahko, ručne regulovať alebo úplne uzatvárať prietok vody v jednotlivých výsuvných zavlažovacích alebo v skupinách zavlažovačov.
Vysoká funkčná bezpečnosť = zapustené oblé veko zmizne pri otvorení pripojovacej krabice vnútri a nepredstavuje tak žiadnu prekážku pre kosenie trávnika.
Žiadne zanášanie nečistotami = vďaka vyberateľnému filtra na nečistoty možno ľahko a bezo zvyšku z pripojovacej krabice odstraňovať popadané listy alebo trávu.
Široký okraj = široký obvodový lem bráni prerastaniu trávy do krytu, a zaručuje tak bezproblémovú prevádzku.

Už vás nebaví zalievať trávnik ručne? Želali by ste si väčšie pohodlie a viac voľného času? Možno je čas začať sa zamýšľať nad systémom zadažďovačov.

GARDENA Sprinklersystem ponúka pohodlné zavlažovanie trávnika prostredníctvom praktického výsuvného riešenia. Výsuvné zadažďovače sú trvalo nainštalované pod zemou a sú prepojené rozvodnými rúrkami. V dobe, kedy je treba zavlažovať záhradu a privádzať vzácnu vodu presne tam, kam je treba, sa ako zázrakom automaticky vysunú. Keď je práca ukončená, zmiznú opäť v zemi.

Ak si k tomu nainštalujete riadenie zavlažovania GARDENA, bude zavlažovanie vašej záhrady pracovať úplne automaticky, i bez vašej prítomnosti. Odolné – jednoduché – pohodlnéSpäť
Vyhľadávanie: